7 Tipů na Vánoční Dárky 2020

Ahoj Birdíci, už se to blíží! Máme posledních pár dnů před Štědrým dnem a pokud vám stále chybí pár dárečků, zde jsem vypsala tipy na ty, které v minulosti potěšily někoho z mých blízkých nebo třeba i mně a možná by vás zrovna nenapadly.

  • P.S. Balící papíry i jmenovky mám z M&S a jsou recyklovatelné. Šňůrky z DM.

Hlavně se ale opatrujte a neblázněte! Každému stačí, že si na něho vzpomenete a uděláte mu radost něčím malinkým. Mačkání se v obchodních centrech a zásilkovnách není to, o čem by vánoční čas měl být…

Tipy na dárky pro celou rodinu

Knížka „Babičko, vyprávěj“ – Před 2 lety jsem babičce dala knížku s otázkami na její život a ta poctivě vyplňovala. Nakonec je to spíš dárek pro vás. Kniha má prostor i pro nalepení fotografií, takže je to opravdová památka. Knížka existuje i pro dědečky.????

Fotokniha nebo kalendář  – Vlastnoručně vyrobené dárky jsou vždycky krásné a knížka se společnými fotkami s obdarovávaným určitě moc potěší. Já tvořila knihu s Cewe i Saal Digital a byla moc spokojená. ????

Parfémové sady* – Nemyslím ty z drogérky, ale krásné sady oblíbeného parfému i se sprchovým gelem a tělovým mlékem. Ty udělají vždy radost, ať už je to pro někoho z rodičů, sourozenců nebo partnera. Určitě radím koupit vůně, které už dotyčný používá a nevymýšlet žádné jiné. ????

Instax – Ten jsem dostala od kamarádů a je to přesně věc, kterou jsem si přála, ale sama bych si ji nakonec asi nekoupila. Takže jako dárek ideální. Můžete k tomu koupit i různé dekorace nebo i přímo album, kam se budou fotky lepit, případně nějaký stojánek. ??‍♀️??‍♂️

Sukulentové terárko – Sukulenty má každý rád pro jejich nenáročnost a ve skleněných nádobách vypadají působivě. Můžete pořídit i třeba závěsnou dekoraci u Zahrada na niti nebo vyrobte terárko sami jako já! Zde je návod.

Jedlé dárky –  Zahřejí na srdci i na jazyku, na ty se letos také ještě chystám! Uvařit chci určitě vaječňák, upéct granolu, ale mohou se udělat i různá oříšková másla atd.

Diář – To už je taková klasika, ale pokud chcete udělat opravdu radost, investujte do diáře, který bude mít majitel roky. Krásné mají ve Filofax, které mají kroužkovou vazbu a tedy vyměnitelný obsah, takže kalendář každý rok jednoduše vyměníte. Na YT najdete i videa (např. zde), podle kterých můžete vytvořit i personalizovaný obsah.


Inspirovala jsem vás? Nebo máte nějaký tip ještě pro mě?


Pište mi do komentářů, uděláte mi tím velkou radost a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte lajkovat moje stránky:

Facebook
Instagram

… a já se na vás budu těšit opět u dalšího článku!

S láskou,

vaše Birdie.

* Barterová spolupráce s Notino.cz

Napsat komentář
Enter Captcha Here :