2021 | Winter outfit n.1

Ahoj Birdíci. Protože nechci, aby to tu zelo prázdnotou, chtěla bych přidávat alespoň nějaké kratší články. Proto se vám s jedním dnes hlásím, s takovou malou módní inspiraci na winter outfit.

kabát – Zara; svetr – Mango; jeany – Levis; boty – Zara; kabelka – Ralph Lauren

Já osobně, když chci vypadat „chic“ a přesto být v teple, vrstvím. Určitě vám neříkám nic nového a přesně to sami praktikujete.

Termoprádlo je takovým pomocníkem na ty nejhorší časy, kdy i já díky němu zvládnu teploty pod nulou. Dvoje ponožky, z toho jedny vlněné, triko s dlouhým rukávem a teplý svetr, to byla má zbroj v tento den. Díky tomu jsem mohla mít i rozevřený vlněný kabát. Vždy se dívejte na složení a nekupujte si žádný, který je vlněný z méně než 70 %. No a v neposlední řadě je důležité zakrýt hlavu. Já zvolila svojí DIY čelenku, na kterou jsem si našívala perličky, abych outfit doplnila o další elegantní prvek… To nebylo úplně nejchytřejší, protože mi na zbytek hlavy byla zima!


Každopádně moc se mi líbila představa, že bych takto mohla brouzdat ulicemi Paříže nebo dokonce nesměle nakouknout do obchodů v Pařížské.A co vy, jak se vlastně máte? A v čem nyní rádi chodíte?


Pište mi do komentářů, uděláte mi tím velkou radost a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte lajkovat moje stránky:

Facebook
Instagram

… a já se na vás budu těšit opět u dalšího článku!

S láskou,

vaše Birdie.

2 Comment

  1. Fotky se mi už moc líbily na instagramu, sluší ti to! 🙂
    Blog Everythin Kate

    1. Birdie says: Odpovědět

      To mě moc těší, děkuji Katko!

Napsat komentář
Enter Captcha Here :