Divadelní Outfit

„Divadlo vychází ze života a do života se vrací.“ – Josef Kajetán Tyl

Jak jsem psala v mém „B-day Girl“ článku, dostala jsem od přítele lístky do divadla Rococo, do kterého jsme se po sléze i vypravili. Při té příležitosti vznikl i první OOTD, kterým Vám tedy tímto představuji.

Úplně jsem nevěděla, co přesně si obléknout, jelikož při minulé návštěvě divadla, jsme v šatech a košili (já v šatech a přítel v košili…:D ) vypadali trochu nepatřičně…člověk nikdy neví :D. Nakonec jsem ale vybrala černé šaty s krajkovým (vzadu průhledným) vrškem, střižené do Áčka a k tomu zvolila černé chealsea botky. Normálně nosím k většině šatům bílé converse, protože to tak mám zkrátka nejraději, ale do divadla by se nehodily a balerínky jsem si brát nechtěla, takže jsem šaty zkombinovala s těmito kotníkovými botkami a celkem se mi to zalíbilo. Šaty jsem pak ještě doplnila tyrkysovým, krátkým svetříkem, který ovšem není vyfocený.

 

IMG_7082

 

IMG_7068a

 

Co se týče doplňků, tak ty tvořily pouze Pandora náramek a prstýnek. Nehty mám v létě ráda výrazné, takže jsem si je nalakovala na tmavě růžovo (fuchsiová).

 

IMG_7120

nails – Maybelline Colorama n. 06

 

Samotné představení „Důkaz“ pojednával o smrti geniálního matematika, který se na sklonku života zbláznil, a o jeho dceři, která zdědila jeho velký talent, jako dost možná i psychickou poruchu. Představení, něco mezi komedií a dramatem, bylo velmi povedené a moc se nám líbilo.

Podle mě divadlo v člověku zanechává lepší kulturní zážitek než kino, už jen z toho důvodu, že se člověk cítí tak nějak více vtažen do děje. Krom toho představení nikdy nebude zahráno stejně, takže i když člověk vidí stejnou hru víckrát, vždy si na ní může najít něco nového, neznámého. Kino mám taky ráda, ale myslím si, že se vyplatí chodit na filmy, které jsou založeny na efektech, takže na velkém plátně vyzní daleko lépe…přiznejme si, že komedii si vychutnáme úplně stejně doma v televizi. 🙂 Takže pointa na závěr je „choďte více do divadla“ , aby člověk nemusel mít pocit, že se ocitl v domově důchodců (i když je to takové milé…) 😀 .

 

IMG_7098a

Jedna momentka 🙂

 Tak co, hlasujete za kino nebo za divadlo? 😛

S láskou,

Vaše Birdie.

4 Comment

 1. Nada says: Odpovědět

  Krásny outfit 🙂
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  1. Birdie says: Odpovědět

   Děkuju moc! 🙂

 2. Hned bych si takové šaty pořídila. Parádni outfit!

  1. Birdie says: Odpovědět

   Dekuji za mily komentar, moc me vzdy takove pozitivni komentare potesi! 🙂

Napsat komentář
Enter Captcha Here :