New In : Lancome

Zdravá pleť je odrazem celkového zdraví.

Lancome je značka, kterou moje mamka používá snad odjakživa a já jdu v jejich šlépějích. Co máme obě nejraději jsou určitě krémy a další péče o pleť a já mám velice ráda také make-upy a další dekorativku. Teď už ale k nákupu…jelikož teď Lancome přišel s revoluční novinkou a chtěla jsem ji vyzkoušet, tak se taky koupila 😀 . Tou novinkou je řada Énergie de Vie.

Řada Énergie de Vie je inspirována hektickým a stresujícím způsobem života ve městech, ve kterých většina z nás žije. Všechny produkty tvoří hlavně tři ingredience: meduňka, extrakt z kustovnice čínské (tzv. goji)  a hořce žlutého, které mají antioxidační účinky. Když už jsem ta laboratorní myš  chemička, tak antioxidant funguje jako „vychytávač“ volných radikálů kyslíku, které se i v těle tvoří různými biochemickými mechanismy a kromě jiného přispívají ke stárnutí pleti :(. Řada Énergie de Vie  tedy slibuje hydrataci a energii na to, aby pleť vypadala stále svěží a zdravá.

Z této řady jsme si s mami pořídily dva produkty, a to konkrétně Liquid care, tedy tekutou péči a Sleeping mask, tedy noční masku pro obnovu pleti.

 

DSC_0100a

 

1) Liquid Care

Nejprve tedy něco o Liquid Care. Na první pohled produkt působí jako pleťová voda díky své lehké konzistenci, ovšem funguje jako sérum nebo krém, který pleť dokonale hydratuje. Nelepí, nemám pocit že by pleť zbytečně zatížil a navíc neskutečně svěže a příjemně voní a po použití je ihned vstřebán, takže pleť dostane okamžitou dávku energie. Za mě zatím doporučuje 5 z 5 ptáčků.

 

DSC_0124

 

2) Sleeping Mask

Druhým produktem je Sleeping Mask, která má pleť během noci připravit na další náročný den. Konzistence masky je lehonká a příjemná a působí na mě jako gel, který se po pokožce krásně roztírá a zanechává ji ultrajemnou. Během noci také sníží její teplotu a prostupuje do ní hlouběji, takže ji pomáhá chránit. Ráno je pleť určitě více hydratovaná, takže i zde zatím 5 z 5 a uvidíme, jak si povede nadále.

 

DSC_0125

 

Posledním produktem, který bych Vám tu chtěla představit, je můj oblíbený denní krém Hydra Zen.  Existuje ve dvou formách, jako hutnější krém a jako gel. Každý preferuje něco jiného, ale obecně bych doporučila gel pro letní období, kdy pleti prospívá lehčí konzistence. Já jsem vyzkoušela obě formy a k oběma se vždy ráda vracím. Hydra Zen je určený hlavně pro suchou a citlivou pleť, kterou zklidňuje a hlavně hydratuje. Voní krásně, řekla bych tak po růžích a obsahuje aktivní látku NEUROCALM komplex s přírodními výtažky, který je pro pleť okamžitým a viditelným přínosem.

 

DSC_0126a

 

No a tip na závěr, který pro Vás mám, je samotný Lancome Beauty Institut, který svým zákazníkům každý měsíc chystá líčení vizážistkou a pleťové poradenství a navíc různé vouchery na nákup a dárečky…tentokrát jsme s mami dostaly tuhle krásnou letní sadu miniaturek! No nenakupujte tam! 🙂

 

DSC_0133

 

A co Vy, máte rádi značku Lancome?

S láskou,

Vaše Birdie.

 

 

 

2 Comment

 1. Zuzka says: Odpovědět

  Pěkný článek. Tuto značku jsem ještě nezkoušela.

  http://kosmetickysvetz.blogspot.cz/
  http://mojerande.blogspot.cz/

  1. Birdie says: Odpovědět

   Je to jedna z tech drazsich znacek, ale urcite je to dobra investice! 🙂

Napsat komentář
Enter Captcha Here :