B-day Girl

Nejkrásnější na světě nejsou věci, ale okamžiky. – K. Čapek

Tak jsem zase o rok starší. Když jsem byla malá, tak jsem se na narozeniny těšila třeba už měsíc dopředu. Nyní už tak netrpělivě nečekám, ale stále je tento den pro mě krásným a důležitým. Možná už jen z toho důvodu, že narozeniny slavíme s maminkou ve stejný den (táta vždy vtipkuje, že už mamce dal ten největší dárek a nemusí tedy dále nic kupovat). Jelikož byly letošní narozeniny jedny z těch nejlepších, ráda bych se o ně s Vámi podělila.

Slavit narozeniny v létě má výhodu v tom, že už je většinou hezké a teplé počasí a my je vždy slavíme v našem letním domečku s babi a dědou. Přípravy byly jako vždy v rukou babičky, které většinou alespoň z části pomáhám. Letos jsme společně zdobily a pekly Sachrův dort s domácí meruňkovou marmeládou a šlehačkou, „Krtkův dort“ v podobě moučníku a chystaly chlebíčky. Nesměl chybět ani přípitek ve formě šampáňa a já si přiťukla „Robby Bubble“ (prosím, řekněte, že i někdo z Vás ho má rád a nezanevřel na tyto dětské bublinky!). K slavnostnímu obědu bylo nachystané masové fondue, které máme velmi rádi.

DSC_0017a

 

Co se týče dárečků, které jsem dostala, tak jsem si od rodičů i prarodičů vybrala společný dárek a to náramek a prstýnek od Pandory. Nárameček je ve fialovo-růžové barvě (moje oblíbená, jak jste si i podle blogu mohli povšimnout 🙂 ), které se budu i nadále držet. Vše jsem si vybírala sama, takže to pro mě nebylo překvapením. Co jsem ale nečekala, byla sada akvarelových barev společně se štětci. Udělalo mi to obrovskou radost, protože jsem se vrátila k malování a od září budu navštěvovat i malířské kurzy.

 

DSC_0055aaa

DSC_0069a

nails – KIKO n. 377

Druhý den jsem oslavila narozeniny s přítelem. Jelikož opět vyšlo počasí, prošli jsme se cestou do restaurace kolem Petřína a po večeři ještě zašli „na jedno“. Doma mě poté čekal homemade upečený dort s nápisem a dárečky: přívěšek na Pandora nárámek a lístky do divadla. Na představení už se moc těším, alespoň si narozeniny ještě o něco prodloužím.

Obě oslavy byly jako vždy báječné a hlavně plné lásky, která je v tomto dni nejdůležitější. Od dalších příbuzných jsem dostala samozřejmě blahopřání a květiny, podobně jako od přátel, se kterými už jsem domluvena na nějakém srazu. Takže takto probíhaly mé narozeninové dny a myslím, že budu na své 23. narozeniny velmi ráda vzpomínat.

DSC_0078a

DSC_0082a

A jaké jste letos měli narozeniny Vy? 🙂

With love,

your Birdie.

Napsat komentář
Enter Captcha Here :