Inspirace na Halloweenské Looky

Ahoj Birdíci!

Za pár dní tu máme jeden můj oblíbený svátek, kterým je Halloween! A protože každá příležitost k tomu, něco zajímavé vytvořit, se musí chytit za pačesy, připravila jsem si pro vás článek s mými Halloweenskými looky v průběhu několika let.

Na Halloweenu mě baví nejvíce ta kreativita… Prozkoumat skříň a vymyslet, jaký kostým by se z dostupných věcí mohl vytvořit. Proto všechny looky vytvoříte jednoduše i vy doma. Samotný make-up je už uplná třešnička na dortu, se kterou si vždycky ráda vyhraju. Většinu dekorativní kosmetiky, kterou používám, mám přes barterovou spolupráci z e-shopu Notino. Letos mám v upírku v kožených minišatech, na kterou jsem si dokonce koupila umělou krev a doufám, že se mi podaří vykouzlit něco děsivého.

Ráda na looky používám paletku Revolution by Petra, která obsahuje spoustu barev a pokryje tak většinou vše, co potřebuji. Různé třpytky ráda používám od NYX, které mají skvělou pigmentaci a perfektně drží.

Jak vypadaly minulé roky?

2021 – Creepy strašák

Minulý rok jsem vytvořila strašáka. Je to jednoduché, stačí si vzít károvanou košili a jeansy, udělat si copánky a na hlavu nasadit klobouk. Make-up jsem ladila do oranžové (barvy dýně) a vytvořila na jednom oku imitaci záplaty. Druhé oko jsem nalíčila ve stejných barvách a intenzivně, aby bylo také výrazné. pak už stačilo vytvořit sešitá ústa a přidat cute pihy na tváře.

2020 – Moderní mořská víla

U mořské panny jsem věděla, že budu používat třpytky. Dala jsem si záležet hlavně s očima, u který jsem vytvořila velmi výrazný cut crease v krásné mořské barvě. Tmavě modrým stínem jsem vymalovala rty místo rtěnky a přidala do centra pár třpytek. Nakonec obličej a klíční kosti vystínovala tmavě modrou a outfit vytvořila pomocí perlových šperků a saténovou podprsenku.

2019 – Věštkyně

Věštkyně byla moje oblíbená, využila jsem krásného turbanu, který pro mě ušila jedna známá, oblékla dlouhou černou sukni a doplnila ji o květované pareo. Nasadila velké kruhové náušnice, spoustu korálků i septum. Make-up jsem ladila do bordové a zlaté, kdy jsem zlatou vedla i směrem dolu, aby byl efekt ještě silnější. Celý look jsem zakončila třpytivým měsíčkem na čele, černými nehty a ornamenty na prstech.

2018 – Bella Muerte

Dia de los muertos je krásný mesický svátek, který odpovídá našim Dušíčkám. Jeho pojetí je ale velmi barevné a patří k tomu i převlíkání se za Catrinu, neboli Bella Muerte. Ta je specifická tím, že má vypadat jako smrtka, ale krásně nazdobená. Základem je bílá barva na celém obličeji, černá nos a oči, obojí jasně představující kostru, to vše dozdobeno ornamenty. Pak už jsem jen natočila vlasy a na hlavu dala vyrobenou čelenku s květinami.


Jaký look se vám líbí nejvíce? Za co se chystáte vy?


Pište mi do komentářů, uděláte mi tím velkou radost a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte lajkovat moje stránky:

Facebook
Instagram

… a já se na vás budu těšit opět u dalšího článku!

S láskou,

vaše Birdie.

Napsat komentář
Enter Captcha Here :